معرفـی سوله کـاوه پــارس

شرکت سوله کاوه پارس در هزینه و زمان شما صرفه جویی خواهد کرد، ما مسئولیت کامل تأمین، ساخت و نصب سازه شما را بر عهده گرفته و از این طریق به شما کمک می کنیم تا روی جوانب دیگر کار تمرکز کنید.

شرکت سوله کاوه پارس یکی از واحدهای فعال در بزرگترین شهر صنعتی ایران (شهر صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی کاوه) در فاصله 2 کیلومتری از گمرک شهر صنعتی و 15کیلومتری شهرستان ساوه ، حدود 70 کیلومتری از فرودگاه بین المللی امام خمینی و 100 کیلومتری از شهر تهران واقع شده است.
این شرکت فعالیتهای صنعتی خود را با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع در سال 1372 با ساخت انواع سوله ، اسکلت های فلزی پیچ و مهره ای و جوشی ، طراحی و ساخت انواع جرثقیلهای سقفی ، همچنین ساخت کارخانجات از پی تا کلید آغاز نموده است . این مجموعه پس از گذشت دو دهه علاوه بر ارتقاء سطح دانش کمی، کیفی و کادر فنی خود و با به روز کردن تجهیزات ،تکنولوژی و ماشین آلات خود توانسته است در زمینه ساخت انواع سازه های فولادی پیشرفت چشمگیری نماید و طی چند سال اخیر خود را به عنوان یکی از طراحان و سازندگان برتر در سطح کشور و کشور های همسایه ایران مطرح نماید.
اجرای پروژه های متعدد در کشورهایی همچون عراق، ترکمنستان، گرجستان، افغانستان، ترکیه و ... انتخاب این واحد به عنوان واحد برگزیده شبکه خانه های صنعت و معدن ایران، همچنین اخذ گواهینامه های مدیریت کیفیت مبتنی بر ISO 10668 و ISO 10001 (انگلیس URS) و ISO 10002 و ISO 9001-2008 (آلمان TUV) شاهدی بر این ادعا می باشد.
ظرفیت تولید در این کارخانه 12000 تن در سال می باشد و کلیه مراحل تولید تمامی سازه های فلزی مطابق با آئین نامه های معتبر بین المللی و مقررات ملی ساختمان به انجام می رساند. این مهم زیر نظر واحدهای کنترل کیفیت کارخانه صورت پذیرفته و برای کلیه پروژه ها و قطعات ساخته شده شناسنامه کیفی تهیه گردیده و پس از اتمام کار تحویل کارفرمایان محترم می گردد.

اقتصادی و مقرون به صرفه بودن پروژه ها، رعایت برنامه زمان بندی و الزام به اجرای پروژه ها در برنامه زمانی ارائه شده یکی از ارکان اساسی این مجموعه است. هدف شرکت سوله کاوه پارس ایجاد محیطی است که در آن هر کسی به نحوی با این شرکت در ارتباط است اعم از پرسنل تولید، مهندسین تولید، مهندسین مشاور و حتی مشتریان گران قدرمان فرصت و توانایی فکر و نوآوری داشته و به نوبه خود در موفقیت ما سهیم باشند.

ما تضمین می کنیم انتظارات هر کسی که به نحوی با ما در ارتباط است را با احترام به قوانین و هنجارهای محیطی که در آن کار می کنیم برآورده سازیم. اگر با سازه های پیش ساخته فولادی آشنایی ندارید ولی قصد سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ صنعتی، ساختمانی، مسکونی و فروشگاهی را دارید قبل از شروع به کار روی هر پروژه با ما تماس بگیرید تا اطلاعات صحیح و بی طرفانه ای در مورد استفاده از فولاد به منظور کاهش هزینه ساخت و کوتاه کردن زمان انجام پروژه، بدون غفلت از عملکرد، ظرافت و زیبایی به شما بدهیم.